top of page
IMG_2996.jpg

 דניאל דגני

  • מאבחן בכירולוגיה ונמורולוגיה. בעל תעודות הסמכה מהמכללה האקדמית ווינגייט, האקדמיה לקריאת כף יד ברישיקש הודו והמכון לאנרגיה דינמית בהודו.

  • מאסטר ב NLP  

  • תעודת הכשרה בטיפול ואבחון אירוודי מתאם בית הספר AYUSKAMA, רישיקש, הודו.

  • הכשרה בתזונה ובישול אירוודי מתאם בית הספר Greens Ayurveda, מדינת קארלה, הודו. 

  • B.A. במדעי החברה וקרימינולוגיה מתאם האוניברסיטה הפתוחה ומכללת בית ברל.

1663_Logo 3.png
הדרך שלי, מודעות לרגש מאפשרת התפתחות דרכו 

את דרכי בעולם הרוח התחלתי כבר בגיל צעיר. העולם הרוחני היה ברור לי ותמיד הרגשתי חלק ממנו. הוא היה גלוי לעיניי ולא הווה צורך בהוכחה והסבר. דווקא את עולם החומר התקשיתי להבין- זמן, פעולה ותהליכים פיזיולוגים נראו לי נפרדים מנפש האדם שהינה חופשית מהאנרגיה דחוסה שיוצרת את עולם החומר.

בחשיבתי לא יחסתי חשיבות להשפעה שיש לתחושות הפנימיות על גופי וכיצד הן מהוות עבורי תמרורי אזהרה והדרכה. מתי הדרך שגויה ומתי צריך לשנות כיוון ולחזור למסלול הנכון.

בגיל 23 התחלתי להרגיש ולהבין כיצד גופי משתנה בהתאמה עם הרגשות ותפיסות שיצרתי לי במהלך חיי. הרגשתי שאני פועל כמו אחרים אך גופי מגיב שונה. התחלתי להבין את השילוב המדהים בין ההרגשה הפנימית שבי לתהליך שהגוף עובר ביחד אתה. וכיצד כל אחד מאיתנו מתגלם בגופו בצורה שונה בהתאם לאמונותיו ותחושותיו הפנימיים.  

האדם שאליו נהפכתי מההתנהלות הרגשית וההרגלים שלקחתי על עצמי במהלך הזמן באו בסטירה עם הרצון והפוטנציאל שהרגשתי שגלום בתוכי. כאשר הבנתי את הנזק שאני גורם לעצמי על ידי חוסר הקשבה וניתוק של המחשבה מגופי תוך שימוש בהיבטים השליליים במחשבתי. התחלתי לנסות ולהבין כיצד אני יכול לשלב את הרצון הפנימי שבי והיכולת של הגוף להביא לידי ביטוי את הרצונות האלה בעולם.

גופי לא אפשר לנשמה לחוות את החוויות הרגשיות להם השתוקקה. וככל שהתקדמתי בדרך ראיתי כיצד חלק גדול מהחוויות שנכנסו לחיי לא התממשו כתוצאה מאי היכולת שלי להכיל את מה שהפוטנציאל מאפשר לי. זאת כתוצאה מפחדים, אמונות מגבילות ושימוש לא נכון ביכולות שקיבלתי. הרגשתי שאצטרך לעבוד ולשנות את האופן שבו אני חווה את חיי.

שינוי תפיסה, חיבור מודע לתת המודע

כאשר התחלתי לפעול לשנות את הרגלי הבנתי כמה הדבר אינו פשוט. הבנתי שבשביל לשנות הרגלים אין צורך להילחם בהם אלה לשחרר מהאופן שבו הם נתפסים במוחי ולשנות את הפרשנות שנתתי לתרומה שלהם בחיי.

תהליך מודעתי זה החזיר אותי אחורה בזמן ועמוק לתת המודע שלי. ביקשתי להבין מה ההרגשה שגורמת לי לבצע הרגל מסוים וכך גם לאפשר שינוי.

כך הצלחתי להפסיק את התמכרותי לסיגריות ביום אחד אחרי שמונה שנים ארוכות של התמכרות. על ידי שינוי התפיסה שלי לגבי עצמי ואת האופן שבו ראיתי את הקשר בין סיגריות והתרומה שלהן לחיי.

כאשר הבנתי כיצד השינויים בהסתכלות על בריאותי ואורח חיי שינו צעד אחר צעד את הרגשותיי בתוך גופי. התחלתי להבין את הקשר ואת הצורך במודעות פיזית ומחשבתית בנוסף למודעות רוחנית. התהליך שהחל סימן לי שאני בדרך הנכונה לאהבה עצמית והתחברות למסלול שבחרתי.

למידה, ככלי פרקטי להבנת מסלולך 

התהליך שהתחיל בגיל 23 נמשך עד היום. תהליך המאפשר לי להבין את הדבר החשוב ביותר: כיצד הנשמה באה לידי ביטוי בעולם החומר וכיצד לסלול לה את הדרך הנכונה ביותר להגשמה רגשית.

בגיל 27 לאחר סיום לימודי באוניברסיטה במגמה לקרימינולוגיה ומדעי החברה. התחלתי במסע לעבר מימוש הרצון שלי להבין, ללמוד ולתת מעצמי למען אחרים המעוניינים להתרחב ולשפר את הקשר בין הגוף לנפש.

המסע החל בלימודי NLP,  שיטת הנחיית תהליכי שינוי בתת המודע, והמשיך במהלך מסעותי בהודו בלימודי קריאת כף יד ונומרולוגיה. התאהבתי בשילוב שכף היד מאפשרת לנו. שילוב כל כך מדויק של גוף ונפש. הנומרולוגיה אפשרה לי להבין את רצונות האדם, שיעוריו בחיים ומה התהליכים שאדם רוצה לעבור במהלך חייו.

הנאה מהדרך, הדרך ככלי לעיצוב התוצאה 

במשך יותר מארבע שנים חקרתי ולמדתי שיטות רבות בנומרולוגיה וקריאת כף היד, השכלתי להבין את השיעורים שאנשים בוחרים ללמוד וכיצד הם בוחרים להתמודד ולראות את המציאות על פי התדר האנרגטי שאתו בחרו להיוולד וכיצד ארגז הכלים שקיבלו משרת אותם במסע.

לתהליך הוספתי כלי חשוב נוסף שהוא התזונה. כיצד להתאים במדויק את מזוננו למסע האישי של כל אחד מאיתנו- האירוודה, הרפואה הודית מסורתית הקיימת אלפי שנים, מאפשרת לנו לאזן את גופנו על פי אבחון מהיר ומאפשרת איזון וטיהור בצורה טבעית לחלוטין לגוף ולנפש. 

התחלתי להשתמש בכלים שלמדתי דרך טיפול בתת המודע, התאמת תזונה, פתיחת מרכזי האנרגיה,  תהליכי תת מודע, אימון הגוף ושליטה בו. הצלחתי לחבר בין כל הנקודות וליצור דרך המאפשרת לכל אדם למצוא את המסלול הנכון עבורו לתחזוק הגוף תוך הקשבה ושילוב רצונותיו העמוקים ביותר. 

פגישה אישית

bottom of page