top of page

שאלות נפוצות לפני מפגש:

לפני מפגש לעתים קרובות יכולים לעלות שאלות. בעמוד זה אנסה לתת מענה לכמה שאלות נפוצות. במידה ועדין לא קיבלת מענה תמיד אפשר ליצור קשר דרך מספר הטלפון ושליחת הודעה. כמובן שאחזור בהקדם לכל שאלה ובקשה. 

מה קורה בפגישת אבחון ומה השיטות בהם אתה משתמש?  
MS016 [Converted].png

בפגישת אבחון אתן אבחון ואפיון של אישיותך ומסלול החיים אותו בחרת לעבור, אענה לכל שאלה בכל תחום בו יש התלבטויות וצורך בקבלת החלטות ותשובות- זוגיות, קריירה, משפחה, ילדים, לימודים, התמכרויות ועוד. 

בפגישת אבחון אני משלב כמה כלים אשר מאפשרים לי אבחון מדויק ביותר של מצב האדם. הכלים המרכזיים בהם אני משתמש הם נומרולוגיה בכמה שילובים שונים- נומרולוגיה הודית וסינית מהמזרח בשילוב נומרולוגיה מערבית ויהודית אשר יוצרת קשר בין שם האדם לתאריך לידתו.

הנומרולוגיה מאפשרת לי להבין את תהליך החיים שהאדם צריך לעבור בחיים אלה.

קריאת כף יד או כירולוגיה בשם המקצועי מאפשרת לי לחבר בין תאריך הלידה למצב בו האדם נמצא היום וכיצד הוא משתמש בכישורים שקיבל. 

אם ברצונך להעמיק בהבנה של שיטות אלה. יש מאמרים נוספים באתר תחת הכותרת הסבר ומאמרים.   

כיצד כלים אלה יכולים לתת לי פתרון לבעיות? 

הנומרולוגיה וקריאת כף היד מאפשרים לי כלי אבחוני מדויק אשר מאפשר להבין מה חוסם את האדם מלהצליח בכל תחום בחייו. וכיצד לקחת את ההחלטות הנכונות בתזמון הנכון ביותר בכל רגע בחייו. לאחר אבחון יש באפשרותך גם להמשיך ולעבור תהליך בו נשלב את שיטת ה-NLP כלי מעולה לשחרור מפחדים, חסמים וטראמות. ה-NLP מאפשר העצמה של האדם והתמודדות נכונה עם תהליכי החיים. כלי נוסף הוא תורת האירוודה העתיקה מהודו אותה למדתי במסעותי להודו.

שיטה זו מאפשרת התאמת המזון למבנה גופו של האדם ואיזון אנרגתי של מרכזי האנרגיה. 

התהליך מאפשר תוצאות מהירות ושיפור בכל תחומי החיים. 

מה עלות המפגש?

עלות המפגש משתנה בהתאם לסוג המפגש, לכן יש ליצור קשר כדי לקבל פרטים מלאים לגבי עלויות ליצירת קשר לחץ כאן.

למה יש צורך להגיע לפגישת אבחון לפני הנחיית NLP? 

פגישת אבחון מאפשרת אבחון מדויק של האישיות, מסלול חיים, כישורים וחסמים. בפגישת אבחון יכולים לעלות אירועי עבר ותכונות אישיות אשר מעידות על חסימה בתהליך בו הינך רוצה לעבור שינוי. 

האבחון מאפשר לי כמנחה NLP לעבוד בצורה מדויקת בתהליכים נכונים עבורך ולהגיע לתוצאות חיוביות במהירות. 

כמה זמן לוקח לראות תוצאות לתהליך? 

כל אדם הוא שונה ולכן תהליכי שינוי משתנים מאדם לאדם. התוצאות תלויות הרבה בגישת האדם והרצון שלו לעבור שינוי אמיתי. אני יכול להעיד שכבר לאחר פגישת אבחון אנשים עוברים שינוי וחיבור ל"אני הפנימי" שלהם. זה שלעצמו שלב משמעותי בדרך לשינוי. 

האם אתה יכול לחזות את העתיד שלי?

למרות החיבור המתבקש בין עולם המיסטיקה ותורת הנסתר לחיזוי העתיד. הדבר אינו מדויק ואף פעם איני קובע לאדם מה יהיה עתידו. לכל אחד מאיתנו אלפי אופציות למימוש. אנחנו חיים בעולם של בחירה חופשית ולכן אין אפשרות לחזות את העתיד כי הוא משתנה כל הזמן בהתאם למעשים שלנו ולכיוונים אותם אנו לוקחים את חיינו.

כן אני אגיד מה הכיוון הנכון ביותר ומה המסלול אותו האדם בחר ללמוד בחיים אלה. איזה גילאים ושלבים בחיים יהיו משמעותיים עבורו וכיצד יש להתמודד עם תהליכי החיים שיכנסו לחייו של האדם. 

עם איזה כלים אני יוצא מהפגישה?

פגישה משתנה מאדם לאדם ולכן אין סל כלים קבוע אתו יוצא האדם מהפגישה. ישנם אנשים שמגיעים להכוונה בצומת דרכים וישנם אנשים המבקשים לעבור תהליך ארוך לשינוי. 

הכלים שתקבל יאפשרו לך המשך עבודה עצמית לקידום המטרות שלך בהתאם למפה והצורך שלך.  

האם חייב להגיע פיזית למפגש?

פגישת אבחון יכולה להתבצע גם בטלפון או בשיחת וידאו דרך המחשב. פגישת הנחייה ב-NLP מצריכה בדרך כלל פגישה פנים מול פנים. עוד פרטים לגבי מפגש טלפוני לחץ כאן

פגישה אישית

bottom of page